Sukcesy naszych uczniów

Oferta na rok szkolny 2022/2023 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Sukcesy sportowe uczniów ZS nr1

im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Zambrowie

w roku szkolnym 2015/2016r.

 

  • ♣ Futsal chłopców – II miejsce XVII Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów. (opiekun: Andrzej Czworkowski) 

♣ Futsal chłopców – IX miejsce w rozgrywkach I Ligi Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Futsalu.(opiekun: Andrzej Czworkowski) 

♣ Piłka koszykowa chłopców – V miejsce w rozgrywkach I Ligi Mistrzostw Województwa Podlaskiego. (opiekun: Piotr Głuszcz) 

♣ Piłka siatkowa dziewcząt – XII miejsce w rozgrywkach III Ligi Mistrzostw Województwa Podlaskiego.

(opiekun: Zbigniew Niewiński) 

♣ Piłka siatkowa chłopców – X miejsce w rozgrywkach III Ligi Mistrzostw Województwa Podlaskiego.

(opiekun: Andrzej Słaby)

 

Rok szkolny 2011/12

Uczniowie z ZS nr1 na konkursie recytatorskim w Białymstoku

W dn.1.03.2012r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wojewódzkim konkursie recytatorskim poezji anglo-i niemieckojęzycznej w Białymstoku. ,,Czerwoniak” reprezentowali: Eliza Modzelewska z klasy III BLO (poezja niemieckojęzyczna) i Jakub Łuniewski również z klasy III BLO (poezja anglojęzyczna). Tematem tegorocznej edycji było hasło ,,Szczęście”. Jakub Łuniewski zdobył III miejsce w konkursie. Nad wyborem wierszy oraz przygotowaniem uczniów do konkursu czuwały Beata Pietranik i Iwona Grajewska-Partyka. 

Poligloci z ,,Czerwoniaka”laureatami wojewódzkiego konkursu

W dn. 8.03.2012r. odbyła się w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku kolejna edycja Wojewódzkiego Konkursu Lingwistycznego ,,Poliglota”, w którym Zespół Szkół nr 1 w Zambrowie reprezentowały dwie uczennice: Ewelina Bublej z klasy III BLO oraz Karolina Werpachowska z klasy III ALO. Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych miasta Białegostoku i województwa podlaskiego. Celem konkursu było sprawdzenie stopnia opanowania sprawności językowych z dowolnie wybranych języków obcych. Uczestnicy rozwiązywali te same zadania językowe w co najmniej dwóch językach obcych. Uczennice  z ,,Czerwoniaka” sprawdzały swoją wiedzę z języka angielskiego i niemieckiego. Sukcesem okazał się występ Eweliny Bublej, która zajęła III miejsce w konkursie. Nad przygotowaniem uczennic do konkursu czuwały Iwona Grajewska-Partyka i Beata Pietranik. Gratulujemy! 

Wojewódzki konkurs piosenki rosyjskiej

Uczniowie ,,Czerwoniaka” wzięli udział w wojewódzkim konkursie piosenki rosyjskiej ,,Песня в шляпе. Opiekę nad uczennicami sprawowały Anna Anikiej i Bogusława Wiśniewska.

SPORT SZKOLNY ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1  

im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w roku szkolnym 2011/2012. 

PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW

Drużyna uczestniczyła w turniejach barażowych i uzyskała awans do II ligi. 

FUTSAL CHŁOPCÓW

            Drużyna uczestniczyła w rozgrywkach I ligi o mistrzostwo województwa podlaskiego. Zespół zajął 8 miejsce. Większość zawodników stanowią uczniowie klas pierwszych i drugich co rokuje nadzieję na lepsze wyniki w przyszły roku szkolnym.W zajęciach uczestniczy 19 zawodników:

 

PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT

Dziewczęta uczestniczyły w I Lidze Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Dziewcząt. Zajęły 12 miejsce.  

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

            Drużyna uczestniczyła  w rozgrywkach eliminacyjnych do II ligi o mistrzostwo województwa podlaskiego.   

SKOLNE IGRZYSKA SPORTOWE

            Wielką popularnością cieszą się rozgrywki o mistrzostwo szkoły w piłce nożnej, które odbywają się wiosną na boisku „Orlik” przy SP Nr 3 Zambrów. W zajęciach tych uczestniczą wszystkie klasy. Najlepszy zespół otrzymuje tytuł Mistrza Szkoły a najskuteczniejszy zawodnik tytuł „Króla strzelców”.

Patryk Krasowski uczeń klasy II cLO zajął III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zambrowskiego w Tenisie Stołowym.

W przyszłym roku szkolnym utworzona zostanie drużyna siatkówki chłopców.

 Konkursy:

  •  Konkurs ortograficzny: Anna Zambrzycka IALO, Joanna Strugała IIITI, Karolina Werpachowska IIIALO,  reprezentowały szkołę w konkursie powiatowym.

  •  V Konkurs poezji i piosenki patriotycznej w Łomży:Monika Mystkowska IALO

  • Przemysław Groszfeld IIBLO- zdobył wyróżnienie

  • Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej: B. Błaszczak IIBLO, M. Długoborski IIIBLO- Białystok

  • Konkurs recytatorski na poziomie powiatu: I miejsce- Przemysław Groszfeld IIBLO,III miejsce- Monika Mystkowska- IALO