Nauczyciele

Oferta na rok szkolny 2022/2023 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

 

  1. Baran Sławomir - zawodowy informatyczny
  2. Baranowska Izabela - matematyka
  3. Boruc Bożena - język polski
  4. Boruc Krzysztof - historia
  5. Brzóska Andrzej - religia, historia i społeczeństwo
  6. Cichowska - Rostek Ewa - zawodowy logistyczny
  7. Czworkowski Andrzej - w-f
  8. Głuszcz Piotr - w-f
  9. Godlewski Grzegorz - zawodowy logistyczny i informatyczny
  10. Gosk-Furmanek Anna - chemia, biologia
  11. Grajewska-Partyka Iwona - język angielski
  12. Grosfeld Dorota - język polski
  13. Hryńko Jerzy - język angielski
  14. Jakubiak Wanda - zawodowy logistyczny, przedmioty gastronomiczne
  15. Kochańska Anna - podstawy przedsiębiorczości, plastyka
  16. Komorowski Jacek -  zawodowy informatyczny
  17. Kotowska Ewa - geografia
  18. Kozioł Grzegorz - matematyka
  19. Kozłowski Tomasz - język angielski
  20. Krajewski Krzysztof - język polski
  21. Lisińska Agnieszka - przedmioty gastronomiczne
  22. Łada Andrzej - religia
  23. Makarewicz Jolanta - język rosyjski
  24. Matanowska Ewa - język polski
  25. Niewiński Zbigniew - w-f, edukacja dla bezpieczeństwa
  26. Pietranik Beata - język niemiecki, język rosyjski
  27. Pieńskowska - Płotczyk Anna - język angielski
  28. Rudnicki Ireneusz - informatyka, tech. informacyjna
  29. Sakowicz Aleksandra - zawodowy informatyczny
  30. Sijko Danuta - religia
  31. Skarżyńska Aneta - biologia, chemia
  32. Słaby Andrzej - w-f
  33. Sutkowska Diana - język angielski
  34. Śledziewska Justyna - przedmioty gastronomiczne
  35. Śledziewski Dariusz - zawodowy mechaniczny
  36. Ślesińska Ewa  - zawodowy logistyczny
  37. Ślesińska Klaudia - geografia
  38. Śleszyńska Dorota - pedagog szkolny
  39. Trzeciak Dariusz - matematyka, zawodowy informatyczny
  40. Werpachowska Wioletta - język polski
  41. Werpachowski Grzegorz - fizyka, matematyka, podstawy konstrukcji maszyn
  42. Wiśniewska Bogusława - język rosyjski
  43. Zaręba Mateusz - historia, wos