II Liceum Ogólnokształcące

Oferta na rok szkolny 2022/2023 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

 Oferta II Liceum Ogólnokształcącego na rok szkolny 2022/2023:

 

Klasa I A - JĘZYKOWA

Klasa A jest propozycją dla uczniów, których pasją jest nauka języków obcych, posiadających  zdolności językowe i pragnących  kontynuować edukację w dowolnym miejscu na świecie. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania i technologii informacyjnych takich jak: platforma edukacyjna, tablica interaktywna, filmy obcojęzyczne, quizlet itp..

 

Klasa I B - MEDIALNA

Klasa B jest propozycją dla humanistów, czyli wszystkich tych uczniów, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania w tej dziedzinie, wiążą przyszłość np. z dziennikarstwem czy redagowaniem tekstu. Nauczyciele towarzyszą uczniom w ich podróży po literaturze, historii oraz współczesności.

 

Klasa I C - BIZNESOWA

Klasa C jest propozycją dla osób, które planują studia politechniczne w zakresie nauk ścisłych. Ten profil przygotowuje do podjęcia studiów m. in. na następujących kierunkach: mechanika, automatyka i robotyka. 

 

Klasa I D - NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII IT

Klasa D jest propozycją skierowana do uczniów, którzy planują studiowanie nauk ścisłych i mają zainteresowania biznesowe. Dużym atutem tego profilu jest jego uniwersalność. Absolwent nie musi się ograniczać w dalszych planach edukacyjnych do jednego tylko typu uczelni. 

 

Pliki do pobrania:  

Kwestionariusz II Liceum Ogólnokształcące 

Regulamin II Liceum Ogólnokształcące 

 

 

„Uczniowie dojeżdżający mają możliwość zakwaterowania w Bursie Szkolnej nr  1 w Zambrowie. Wszelkie informacje na ten temat znajdziecie na stronie internetowej Bursa szkolna nr1.”