II Liceum Ogólnokształcące

Oferta na rok szkolny 2021/2022 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

 Oferta II Liceum Ogólnokształcącego na rok szkolny 2021/2022:

 

Klasa Alfa - α - profil MEDIALNY

Klasa α jest propozycją dla humanistów, czyli wszystkich tych uczniów, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania w tej dziedzinie, wiążą przyszłość np. z dziennikarstwem czy redagowaniem tekstu. Nauczyciele towarzyszą uczniom w ich podróży po literaturze, historii oraz współczesności.

 

Klasa Beta - β - profil MEDYCZNY

Kasa β jest propozycją adresowaną do uczniów, którzy mają sprecyzowane plany na przyszłość – kontynuowanie nauki m. in. na następujących kierunkach: ratownictwo medyczne, medycyna, stomatologia, farmacja, kosmetologia.

 

Klasa Gamma - γ - profil NOWOCZESNE TECHNOLOGIE IT

Klasa γ jest propozycją dla osób, które planują studia politechniczne w zakresie nauk ścisłych. Ten profil przygotowuje do podjęcia studiów m. in. na następujących kierunkach: mechanika, automatyka i robotyka. 

 

Klasa Delta - δ - profil BIZNESOWY

Klasa δ jest propozycją skierowana do uczniów, którzy planują studiowanie nauk ścisłych i mają zainteresowania biznesowe. Dużym atutem tego profilu jest jego uniwersalność. Absolwent nie musi się ograniczać w dalszych planach edukacyjnych do jednego tylko typu uczelni. 

 

Pliki do pobrania:

Kwestionariusz (do edycji)
Regulamin rekrutacji do Liceum

 

 

„Uczniowie dojeżdżający mają możliwość zakwaterowania w Bursie Szkolnej nr  1 w Zambrowie. Wszelkie informacje na ten temat znajdziecie na stronie internetowej https://bursa.powiatzambrowski.com/.”