Zakończenie procesu rekrutacji

Oferta dla gimnazjalistów na rok szkolny 2018/2019 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Rekrutacja zakończona! – Mamy listę Uczestników

 

W związku z realizacją projektu nr RPO.03.01.02-20-0051/15 pn. „Nowe kompetencje – Nowe Perspektywy”, którego Wnioskodawcą jest powiat zambrowski, a Realizatorem Zespół Szkół Nr 1 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Zambrowie ZAKOŃCZYLIŚMY PROCES REKRUTACJI UCZESTNIKÓW.

Zgodnie z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Nowe Kompetencje – Nowe Perspektywy” zebrała się Komisja Rekrutacyjna projektu w składzie:

- Dyrektor ZS1 w Zambrowie – Maryna Łotysz

- Koordynator projektu – Elżbieta Kunkiewicz

- Ekspert ds. Jakości Kształcenia i Programów Rozwojowych – Sławomir Baran.

 

Rekrutacja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów, dlatego też dokumenty spływały do Szkolnego Punktu Rekrutacyjnego w bardzo szybkim tempie. Każdy z Kandydatów dostarczył właściwie wypełniony komplet wymaganych dokumentów rekrutacyjnych. Poniżej przedstawiamy listę uczestników projektu „Nowe Kompetencje – Nowe Perspektywy”, GRATULUJEMY!

LP.

Nazwisko i imię uczestnika projektu

  1. 1

Ambroziak Joanna

Bagińska Natalia

Bala Aleksandra

  1. 4

Bielesta Kacper

Bodzianowska Anita

Buczkowski Kamil

Ceckowska Natalia

Chodkiewicz Piotr

Chrapczyńska Laura

  1. 10 

Chrostowska Aleksandra

  1. 11 

Chrostowski Maciej

  1. 12 

Ciecierska Emilia

  1. 13 

Ciereszko Oliwia

  1. 14 

Cimoszyńska Magda

  1. 15 

Dams Emil

  1. 16 

Dąbrowska Milena

  1. 17 

Dąbrowski Jakub

  1. 18 

Dębek Ilona

  1. 19 

Dębek Karolina

  1. 20 

Dłużniewska Helena

  1. 21 

Dowlaszewicz Wirginia

  1. 22 

Dzieniszewska Anita

  1. 23 

Ferenc Katarzyna

  1. 24 

Ferenc Magdalena

  1. 25 

Gacka Sylwia

  1. 26 

Gacki Arkadiusz

  1. 27 

Głowacka Aleksandra

  1. 28 

Golec Maciej

  1. 29 

Gołaszewska Aleksandra

  1. 30 

Gołaszewska Natalia

  1. 31 

Gorczyca Aleksandra

  1. 32 

Gosiewska Anna

  1. 33 

Gosk Dominik

  1. 34 

Gromek Aleksandra

  1. 35 

Gromek Anna

  1. 36 

Gwardiak Maciej

  1. 37 

Jabłoński Bartosz

  1. 38 

Jadczak Aleksandra

  1. 39 

Jarnutowski Wojciech

  1. 40 

Jarocka Kinga

  1. 41 

Jastrzębska Joanna

  1. 42

Jastrzębska Katarzyna

  1. 43 

Kaczyński Łukasz

  1. 44 

Kapica Marcin

  1. 45 

Kopańska Dominika

  1. 46 

Kossakowska Weronika

  1. 47 

Kowalewska Marlena

  1. 48 

Krajewska Justyna

  1. 49 

Krajewska Milena

  1. 50 

Krajewska Natalia

  1. 51 

Kraszewski Łuasz

  1. 52

Kruszewska Izabela

  1. 53

Kryspin Łukasz

  1. 54

Krystowska Marta

  1. 55

Kuczałek Piotr

  1. 56 

Kuczyńska Anna

  1. 57 

Kulesza Wioleta

  1. 58 

Kumór Monika

  1. 59 

Kur Kamila

  1. 60 

Kurowska Paulina

  1. 61 

Kurpiewska Malwina

  1. 62 

Laskowski Bartosz

  1. 63 

Laskowski Patryk

  1. 64 

Lasocka Katarzyna

  1. 65 

Leniewska Ewa

  1. 66 

Leszczuk Klaudia

  1. 67 

Leśniewska Małgorzata

  1. 68 

Łada Aleksandra

  1. 69 

Łapiński Tomasz

  1. 70 

Łuniewska Dominika

  1. 71 

Łuniewska Julia

  1. 72 

Malec Maciej

  1. 73 

Mańkiewicz Agata

  1. 74 

Marczyk Mateusz

  1. 75 

Michalska Monika

  1. 76 

Milewska Ida

  1. 77 

Milewski Kamil

  1. 78 

Mioduszewska Katarzyna

  1. 79 

Mioduszewska Magdalena

  1. 80 

Mioduszewska Natalia

  1. 81 

Murawska Natalia

  1. 82 

Murawski Piotr

  1. 83 

Nagalska Patrycja

  1. 84 

Nowacki Paweł

  1. 85 

Ogórkowska Zuzanna

  1. 86 

Oponowicz Anna

  1. 87 

Pac Bartosz

  1. 88 

Paszkiewicz Dominika

  1. 89 

Pękała Urszula

  1. 90 

Popławska Katarzyna

  1. 91 

Pruszyńska Marlena

  1. 92 

Przestrzelski Marcin

  1. 93 

Przybyła Paulina

  1. 94 

Przychodzeń Karolina

  1. 95 

Przychodzeń Paulina

  1. 96 

Radomska Julia

  1. 97 

Reczko Izabela

  1. 98 

Rogulska Klaudia

  1. 99 

Rostkowski Konrad

  1. 100 

Sadowski Przemysław

  1. 101 

Saniewski Karol

  1. 102 

Sobieska Małgorzata

  1. 103 

Staniszewska Klaudia

  1. 104 

Stokowska Aleksandra

  1. 105 

Story Magdalena

  1. 106 

Sutkowska Natalia

  1. 107 

Szlendak Weronika

  1. 108 

Śledziewski Kamil

  1. 109 

Świderska Katarzyna

  1. 110 

Świerżewska Martyna

  1. 111 

Tabędzka Natalia

  1. 112 

Tymiński Michał

  1. 113 

Tyszka Natalia

  1. 114 

Walenda Paula

  1. 115 

Wiśniewska Anna

  1. 116 

Witkowska Marta

  1. 117 

Wnorowska Edyta

  1. 118 

Wojno Filip

  1. 119 

Wojtkowska Paulina

  1. 120 

Wróblewska Milena

  1. 121

Zakrzewska Milena

  1. 122 

Zakrzewski Michał

  1. 123 

Zaniewska Martyna

  1. 124 

Zaremba Izabela

  1. 125 

Zaremba Krystian

  1. 126 

Zatoń Magdalena

  1. 127 

Zdunek Ewelina

  1. 128 

Zdunek Rafał

  1. 129 

Zienkiewicz Rafał

  1. 130 

Zięba Karolina

  1. 131 

Zięciak Marlena

  1. 132 

Zysik Magdalena

  1. 133 

Żebrowska Zuzanna

  1. 134 

Żochowska Patrycja

  1. 135 

Żochowska Sylwia

  1. 136

Żyłowska Aleksandra