Rekrutacja zakończona! – Mamy listę Uczestników II Tury Mobilności

Rekrutacja zakończona!

- Mamy listę Uczestników II Tury Mobilności

W związku z przygotowaniem do realizacji II tury Europejskiej Mobilności Uczniów w ramach projektu „Praktyczna Gastronomia we Współczesnej Europie” – numer umowy POWERVET-2015-1-PL01-KA102-015110 ZAKOŃCZYLIŚMY PROCES REKRUTACJI UCZESTNIKÓW. Rekrutacja dotyczyła wyjazdu w terminie 23 stycznia 2017 roku – 17 lutego 2017 roku.

Rekrutacja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów, dlatego też dokumenty spływały do Biura Projektu w bardzo szybkim tempie. Każdy z Kandydatów dostarczył komplet wymaganych dokumentów tj. formularz zgłoszeniowy, stosowne oświadczenia, deklarację uczestnictwa, zaświadczenie od wychowawcy ucznia wraz z załączonym CV według wymagań Europass.

Poniżej przedstawiamy listę uczestników wyjazdu do Niemiec na zagraniczny staż w ramach projektu „Praktyczna Gastronomia we Współczesnej Europie” oraz listę rezerwową, GRATULUJEMY!

Lista Uczestników zagranicznej mobilności:

lp.

Sylwia Żyłowska

22.

Tyszka Daniel

Lista REZERWOWA Uczestników zagranicznej mobilności:

lp.

Imię i nazwisko ucznia