Zaproszenie do składania ofert dotyczących zapewnienia zakwaterowania oraz pełnego wyżywienia podczas pozaszkolnego obozu naukowego

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Zaproszenie do składania ofert dotyczących zapewnienia zakwaterowania oraz pełnego wyżywienia podczas pozaszkolnego obozu naukowego

 

Zespół Szkół Nr 1 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Zambrowie zapraszam do udziału w rozpoznaniu cenowym w sprawie wykonania usługi polegającej  na zapewnieniu zakwaterowania oraz pełnego wyżywienia, tj. śniadanie, obiad i kolacja w związku z realizacją pozaszkolnego obozu naukowego rzecz 35 osób, w tym: 30 uczniów oraz 5 nauczycieli II Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół Nr 1 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Zambrowie.

Poniżej do pobrania 

        ♦  Formularz ofertowy

        ♦  Zaproszenie do składania ofert