Zaproszenie do składania ofert dotyczących zapewnienia usługi transportowej, zakwaterowania oraz pełnego wyżywienia podczas ponadprogramowych wyjazdów edukacyjnych

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Zaproszenie do składania ofert dotyczących zapewnienia usługi transportowej, zakwaterowania oraz pełnego wyżywienia podczas ponadprogramowych wyjazdów edukacyjnych

 

Zespół Szkół Nr 1 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Zambrowie zapraszam do udziału w rozpoznaniu cenowym w sprawie wykonania usługi polegającej zapewnieniu transportu, zakwaterowaniu oraz pełnego wyżywienia, tj. śniadanie, obiad i kolacja w związku z realizacją ponadprogramowych wyjazdów edukacyjnych w Gdańsku łącznie na rzecz 33 osób, w tym: 30 uczniów II Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół Nr 1 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Zambrowie, 2 opiekunów grupy oraz kierowca autokaru.

Poniżej do pobrania 

        ♦  Formularz ofertowy

        ♦  Zaproszenie do składania ofert