• Wycieczka klasy 3TŻ do Białegostoku

Wycieczka klasy 3TŻ do Białegostoku.

W czwartek (07.03.2024), pod opieką - Pana Grzegorza Kozioła i Pana Grzegorza Werpachowskiego pojechaliśmy do Białostockiego Epi-centrum Nauki, gdzie spędziliśmy 2 godziny. Każdy mógł zobaczyć tam różne tematyczne obszary, takie jak np. robotyka, optyka czy telekomunikacja. Mogliśmy przejechać się również symulatorem samochodu i to zarówno na trzeźwo, jak i po alkoholu. Później przyszedł czas na wypoczynek, małe zakupy i posiłek. Razem z opiekunami pojechaliśmy do galerii Białej. Na koniec wycieczki, czekała nas główna atrakcja - lodowisko, na którym wszyscy świetnie bawiliśmy się! Bezpiecznie, z uśmiechami na twarzy, wróciliśmy do domu. Całą klasą spędziliśmy wspólnie czas i polecamy wszystkim tę wycieczkę!

• Dzień kobiet

Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim Paniom wiele radości, spełnienia marzeń i nieustającego szczęścia. Niech każdy dzień przynosi Wam uśmiech na twarz i ciepło w sercu. Życzymy, abyście zawsze otoczone były miłością oraz wsparciem swoich najbliższych, a siła, determinacja i optymizm towarzyszyły Wam w każdym działaniu. Dziękujemy za Waszą wyjątkowość i nieoceniony wkład w nasze życie. Niech Dzień Kobiet będzie dla Was czasem docenienia i celebrowania Waszych niezwykłych osiągnięć.

• Projekt Logistyczny w klasie 1 TL

Uczniowie klasy 1 technikum logistycznego w dniu 7 marca zaprezentowali na lekcji gospodarki magazynowej efekty swojej pracy z dziedziny logistyki. Uczniowie mieli szansę, aby przedstawić wykonane przez siebie makiety magazynów, modele środków transportu wewnętrznego oraz plansze. Wszystkie prace mają związek z aktualnie omawianymi tematami i łączą się ze zdobytą na lekcji wiedzą.

• Rekolekcje Wielkopostne

W dniach 4 i 5 marca br. w Zespole Szkół nr. 1 w Zambrowie odbyły się Rekolekcje Wielkopostne, których głównym prowadzącym był Ksiądz Tomasz Grala, duszpasterz z Duszpasterstwa Akademickiego.

Ksiądz Tomasz Grala, znany ze swojej pasji do pracy z młodzieżą, przygotował dla uczestników rekolekcji bogaty program duchowych ćwiczeń i refleksji, które miały na celu umocnienie wiary i przygotowanie serc na zbliżający się okres Wielkiego Postu.

• Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

Kolejny koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w naszej szkole

We wtorek, 27 lutego, nasza hala sportowa zamieniła się w scenę muzyczną, na której zaprezentował się, po pięcioletniej przerwie, Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego. Jego celem jest popularyzacja tradycji narodowej i chwały oręża polskiego poprzez muzykę, taniec, śpiew i słowo, a główny nurt działalności artystycznej Zespołu opiera się na prezentacji programów okolicznościowych w formie widowisk i koncertów. Działa on od lat z wielkim rozmachem, stale poszerzając swój repertuar, czego świadkami mogli być mieszkańcy Zambrowa, którzy licznie przybyli na zaproszenie dyrektora Zespołu Szkół nr 1, Pana Sławomira Barana, aby wziąć udział w tej wyjątkowej uczcie muzycznej i wizualnej.

• Gotuj z klasą

W dniu 23.02.2024 r. odbyły się eliminacje szkolne wojewódzkiego konkursu pt. „Gotuj z klasą”. Jest to piąta edycja kulinarnych zmagań uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, organizowanych przez Urząd Marszałkowski w Białymstoku.

Michalina Ciborowska i Oliwia Krysińska z Zespołu Szkół nr. 1 im. Stefana Roweckiego „Grota” w Zambrowie to kolejne finalistki tego konkursu.

• Kiermasz i dzień "bez plecaka" w "Czerwoniaku"

Dzisiaj,tj 22.02.2024, w naszej szkole odbył się dzień bez plecaka, w którym to uczniowie w kreatywny sposób zastąpili swoje plecaki. Nie było to jednak jedyne wydarzenie w dniu dzisiejszym. Uczniowie naszej szkoły postanowili wesprzeć akcję charytatywną dla Laury Krasowskiej. Zbiórka pieniędzy dla dziewczynki została zorganizowana w ramach kiermaszu gdzie różnego typu wypieki społeczności szkolnej wzbogaciły dzień w naszej szkole. Jutro druga część zbiórki, zachęcamy do wsparcia akcji!

• Walentynki w ZS1 2024

Nowa galeria Walentynki w ZS1 2024 została dodana do albumu fotograficznego

W tym roku Walentynki w ZS1 odbyły się dzień wcześniej. Uczniowie mieli okazję zrobić sobie zdjęcie przy specjalnej ściance zrobionej przez Samorząd Uczniowski. Na korytarzach grała klimatyczna muzyka, skrzynka walentynkowa czekała na listy miłosne uczniów, a cała społeczność szkoły miała okazję przylepić sobie specjalną naklejkę i poczuć tą wspólnotę.

• Szkolne Igrzyska Sportowe

W czasie ferii zimowych rozegrano Szkolne Igrzyska Sportowe w piłce nożnej, tenisie stołowym i badmintonie. Drużyna futsalu brała udział w turnieju o puchar Burmistrza Miasta Zambrów – 28.01. 2024 r. Chłopcy zdobyli pierwsze miejsce. Odbyły się cztery sparingi piłki koszykowej chłopców.

WYNIKI SIS W PIŁCE NOŻNEJ 2023/2024

• Bo jak nie my to kto?