Wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego 2017

Oferta dla gimnazjalistów na rok szkolny 2018/2019 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: niedziela, 24 wrzesień 2017 I. Grajewska-Partyka

W czwartek odbędzie się głosowanie na nową przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego.

Prosimy o zapoznanie się z sylwetkami uczennic. W tym roku stawiamy na Klaudie wink

Ogromne podziękowania dla Martyny Świerżewskiej z klasy 3ALO za pracę i zaangażowanie w roku ubiegłym.

A OTO NOWE KANDYDATKI:

Cześć! Nazywam sie Klaudia Staniszewska, jestem uczennicą klasy II LO. Chciałabym spróbować nowej rzeczy, ponieważ lubię wyzwania, dlatego startuje na przewodnicząca SU. Jestem osobą miłą, towarzyską, odpowiedzialną i sumienną. Udzielam się również w wolontariacie i biorę udział w każdej akcji charytatywnej. Mam wiele ciekawych pomysłów do zrealizowania i jestem również otwarta na wasze propozycje. Postaram się umilić Wam czas w tej szkole. Oddaj na mnie głos a na pewno nie pożałujesz!

 

Cześć wszystkim! Nazywam się Klaudia Murawska jestem z klasy II TL. Kandyduje na przewodnicząca SU. Jestem osoba odpowiedzialna i kreatywną. Lubię podejmować się nowych zadań.Mam sporo pomysłów, które mogłabym zrealizować podczas bycia przewodniczącą, z chęcią tez wysłucham waszych. Za dobry w szkole los, oddaj na mnie głos