,,A W SERCU CIĄGLE MAJ”- Dzień Nauczyciela w Czerwoniaku

Oferta dla gimnazjalistów na rok szkolny 2018/2019 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: piątek, 13 październik 2017 B. Pietranik, A. Łuniewska –Kochańska.

W dniu 12. 10. 2017r. odbyła się w Zespole Szkól nr 1 w Zambrowie uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela.

Tym razem młodzież zaprezentowała  się w repertuarze sprzed lat, wykorzystując nieśmiertelne teksty J. Przybory i J. Wasowskiego. W przedstawieniu pt. ,,A w sercu ciągle maj” w nowej odsłonie pojawiły się piosenki, monologi oraz skecze z Kabaretu Starszych Panów oraz Kabaretu Dudek. Niezapomniane kreacje W. Michnikowskiego, I. Kwiatkowskiej, J. Kobuszewskiego czy M. Czechowicza posłużyły uczniom jako inspiracja do stworzenia własnych pokazów. Uczniowie brawurowo wcielili się w swoje role, wywołując ogólny aplauz widowni. Krótka uroczystość po raz kolejny udowodniła, iż mimo upływu lat, zarówno w sercach uczniów jak i nauczycieli Czerwoniaka, ,,ciągle gości maj”.

Obsada: Julia Dąbrowska kl. III TŻG, Karolina Groszfeld IV TŻG, Julia Łuniewska, Zuzanna Ogórkowska, Katarzyna Świderska kl. III BLO, Julia Radomska kl. II LO, Julia Tyszko, Rafał Orłowski kl. I ALO, Ewa Lipińska kl. I TŻG, Jakub Ogrodnik, Konrad Ołdakowski, Dariusz Wierciszewski, Przemysław Wiśniewski, Bartek Łada, Sebastian Kraszewski, Karol Grądzki kl. IV TEL, Krystian Dąbrowski kl. I TI, Tomasz Szulc kl. III TI. Oprawa muzyczna i techniczna: Kacper Borowski kl. IV TŻG oraz Tomasz Staniszewski kl. IV TEL.

♥ Pomysł i scenariusz przedstawienia: Beata Pietranik, Anna Łuniewska –Kochańska  

 LINK DO GALERII ZDJĘĆ