Żona potrzebna od zaraz, czyli Warszawa 2017

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: wtorek, 05 grudzień 2017 I. Grajewska - Partyka

Dnia 29.11.2017roku klasami IALO i ITL pojechaliśmy na wycieczkę do Warszawy.

Od samego rana tryskaliśmy energią, rozśpiewany autobus po dwóch godzinach dotarł na miejsce. Pierwszą naszą atrakcją był Zamek Królewski znajdujący się na Starym Mieście. Jego początki sięgają nawet XIV w., a za czasów Zygmunta III Wazy został rezydencją królewską, miejscem obrad sejmu, centrum administracyjnym i kulturalnym kraju. Mieliśmy okazję obejrzeć znakomite wnętrze zamku i podziwiać niecodzienny wystrój.
Następnie mieliśmy długą przerwę w galerii „Złote Tarasy”. Wszyscy wyszliśmy zadowoleni z zakupów. Czekając na autobus mieliśmy również czas na zrobienie wielu pamiątkowych zdjęć. Każdy z nas bawił się wspaniale.
Ostatnią atrakcją był Teatr Komedia, do którego zostaliśmy zabrani na dzieło pt. „Żona potrzebna od zaraz...” autorstwa Edwarda Taylora. Znakomita, inteligentna komedia pełna błyskotliwego humoru słownego i sytuacyjnego, spodobała się nam się w takim stopniu, że uczniowie w autokarze ciągle o niej rozmawiali. Na scenie mogliśmy podziwiać aktorów tj.: Weronika Książkiewicz, Przemysław Sadowski czy Maria Pakulnis. Po całodniowych atrakcjach późnym wieczorem wróciliśmy do Zambrowa, pełni pozytywnych emocji, ale również zmęczeni. 

LINK DO GALERII