Wygrana II TL w Lidze Klas

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: poniedziałek, 08 styczeń 2018 Administrator

Wygrana II TL w Lidze Klas

Dnia 21.12.2017 roku klasa II TL wybrała się do zambrowskiego kina w ramach wygranej Ligi Klas z poprzedniego roku.

Wybranym filmem przez klasę był "Najlepszy". Film ten opowiada historię Jerzego Górskiego, który zmagał się z narkomanią. Nasz główny bohater zmagał się kilka lat ze swoim nałogiem i przeżył śmierć swoich znajomych oraz dziewczyny przez przedawkowanie narkotyków. Jerzy po swojej długiej wędrówce z uzależnieniem pokonał podwójnego Iron Men'a. Reżyser filmu postarał się o najmniejsze szczegóły, przez co film jeszcze bardziej zyskał na wartości. Postać Jerzego zagrał Jakub Gierszał, który wykazał się kunsztem aktorskim już nie pierwszy raz w filmie, który ukazuje problemy społeczeństwa i porusza widownię. Całej klasie film się bardzo podobał. Sądzę, że film ten pokazuję z jakiego dna człowiek może wyjść i osiągnąć największe rzeczy oraz jest przestrogą przed uzależnieniem od narkotyków.