NIETYPOWY GOŚĆ W CZERWONIAKU!

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: poniedziałek, 15 styczeń 2018 Administrator

NIETYPOWY GOŚĆ W CZERWONIAKU!

11 stycznia na zaproszenie nauczycielki języka angielskiego Iwony Grajewskiej-Partyki do naszej szkoły zawitał Hyman Freedman,

szalony native speaker z Nowego Jorku, przekazując wiedzę na temat Stanów Zjednoczonych. W ramach wizyty poprowadził lekcję języka angielskiego w klasie maturalnej. Klasa III BLO miała okazję porozmawiać z nim na temat życia kulturalnego, a II TŻ sprawdzić swoje umiejętności językowe, proponując mu posiłek w szkolnej stołówce. Uczeń klasy gastronomicznej, Szymon Truchel, odegrał rolę kelnera idealnie za co został pochwalony i nagrodzony sowitym napiwkiem. Mamy nadzieję, że Hyman jeszcze nie raz odwiedzi ZSnr1 zarażając uczniów swoją pozytywną energią. Jego amerykański sposób bycia na pewno przełamie bariery i ułatwi naukę języka.
Wszyscy zainteresowani osoba tego niezwykłego nauczyciela oraz jego niecodziennymi metodami nauczania mogą śledzić jego profil na:
winkInstagram: http://bit.ly/Instagram_jaksiemasz
laughingYoutube: http://bit.ly/YouTubeJaksiemasz