Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

Oferta dla gimnazjalistów na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: niedziela, 11 marzec 2018 T. Kozłowski

W marcu uczniowie Czerwoniaka mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z języka angielskiego w szkolnym konkursie języka angielskiego School English Master.

Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego Annę Pieńkowską-Płotczyk i Tomasza Kozłowskiego. Obejmował on znajomość idiomów i przysłów angielskich oraz umiejętność stosowania struktur gramatycznych z zakresu matury rozszerzonej. W konkursie wzięło udział 22 uczniów klas wszystkich roczników. Najlepszy wynik uzyskała Sylwia Gacka z klasy IIIalo. Drugie miejsce zajął Maciej Golec z klasy IIIalo, natomiast trzecie miejsce przpadło Tomaszowi Szulcowi z klasy IIITI. Gratulujemy zwyciezcom i życzymy dalszego zapału do nauki języka angielskiego, a wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do spróbowania swoich sił w przyszłym roku szkolnym.