"Dominika się wymyka"

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: środa, 11 kwiecień 2018 Administrator

"Dominika się wymyka"

10 kwietnia Zespół Szkół Nr 1 odwiedziła zambrowska podróżniczka, absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego  Dominika Werpachowska. 

 

Podczas zajęć z klasą IALO, IITŻ, II TI i III BLO blogerka przedstawiła relację ze swej egzotycznej podróży do Australii, jej odmienność krajobrazową  i kulturową.  Uczniowie mieli szansę poćwiczyć umiejętność rozumienia języka angielskiego, poznać różnice w słownictwie i akcencie australijskim, obejrzeć  zdjęcia i poznać życie na Antypodach. Dominika jest ciepłą i serdeczną osobą a jej prezentacja spotkała się z dużym zainteresowaniem i została nagrodzona gromkimi brawami . 

Dominika zachęcała wszystkich do podróżowania i nauki języków obcych. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia wizyta w szkole i czekamy na kolejną relację, tym razem z malowniczych Włoch.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Dominice i jej podróżach, zachęcamy do odwiedzenia jej bloga   dominikasiewymyka.pl