Pożegnanie maturzystów w Czerwoniaku 2018

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: czwartek, 10 maj 2018 B. Pietranik

Pożegnanie maturzystów w Czerwoniaku

 27 kwietnia 2018r. uczniowie klas III ALO, III BLO, IV TEL, IV TŻiUG oraz IV TI odebrali świadectwa ukończenia szkoły.

Wyróżnienia otrzymali najlepsi uczniowie: Ida Milewska, Karolina Groszfeld, Monika Michalska, Katarzyna Jastrzębska, Maciej Golec oraz Sylwia Gacka.

W tym roku uroczystość pożegnania maturzystów była wyjątkowa, gdyż tego dnia żegnała się ze szkołą jej długoletnia dyrektor, pani Maryna Łotysz, która przeszła na zasłużony odpoczynek. Na uroczystość przybyły władze miasta, dyrektorzy zambrowskich szkół, emeryci ZS nr1 oraz byli wychowankowie pani dyrektor. Po podziękowaniach,  wspomnieniach oraz pożegnaniu Pani Dyrektor ze sztandarem szkoły odbyła się krótka część artystyczna przygotowana przez młodzież naszej szkoły.

Tradycją szkoły stało się pożegnanie maturzystów na wesoło, dlatego i tym razem rozstawaliśmy się pogodnie, z przymrużeniem oka. Uczniowie klas maturalnych otrzymali żartobliwe porady na dorosłe życie od znanych postaci, takich jak Dama z łasiczką, ojciec Mateusz, Magda Gessler, czy wójt gminy Wilkowyje. Zabawną wróżbę na przyszłość od cyganki otrzymała również pani dyrektor Maryna Łotysz. Mamy nadzieję, że się spełni.

Maturzystom gratulujemy i życzymy powodzenia na maturze, a Pani Dyrektor zdrowia i samych słonecznych dni przez długie lata.

 SZKOLNA GALERIA ZDJĘĆ 

oraz FANPAGE SZKOŁY