Sukcesy sportowe uczniów "Czerwoniaka" 2017/2018r.

Opublikowano: poniedziałek, 28, maj 2018 Administrator

Sukcesy sportowe uczniów ZS nr1 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Zambrowie

w roku szkolnym 2017/2018r.

Piłka koszykowa chłopców – IV miejsce w rozgrywkach I Ligi Mistrzostw Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych.

(Opiekun: Piotr Głuszcz)

Piłka koszykowa dziewcząt – VIII miejsce w rozgrywkach I Ligi Mistrzostw Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych.

(Opiekun: Piotr Głuszcz)

Futsal chłopców – VII miejsce w rozgrywkach I Ligi Mistrzostw Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych.

Futsal chłopców – I miejsce w II Turnieju Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Zambrowskiego.

Futsal chłopców – I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej z okazji Dnia Patrona Szkoły ZSA w Zambrowie im. „Szkół Podchorążych Rezerwy”.

Futsal chłopców – II miejsce w XIX Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów w Kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych.

(Opiekun: Andrzej Czworkowski)

Piłka siatkowa dziewcząt – X miejsce w rozgrywkach III Ligi Mistrzostw Województwa Podlaskiego.

(Opiekun: Zbigniew Niewiński)