Dzień sportu - organizacja pracy

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: czwartek, 07 czerwiec 2018 Administrator

Ogłoszenie

W dniu 8 czerwca 2018r. organizacja pracy placówki wygląda następująco :

⇒  Wszyscy uczniowie, którzy nie jadą do Czerwonego Boru rozpoczynają zajęcia od godz. 8:50 w sali 104. Nauczyciele dyżurujący dokonują podziału na grupy tematyczne. Zajęcia będą trwać do godz. 12:20.

⇒ Wszyscy uczniowie, którzy jadą autobusem spotykają się o godz. 9:00 na parkingu szkolnym. Nauczyciele dokonują podziału uczniów według przygotowanych list na 3 grupy.

⇒ Wszyscy uczniowie, którzy jadą rowerami spotykają się o godz. 8:00 na parkingu szkolnym. Nauczyciele dokonają podziału uczniów według przygotowanych list na 8 grup (proszę uczniów o sprawdzenie u wychowawców do której grupy są wpisani).