Dzień Sportu w Czerwoniaku 2018

Opublikowano: sobota, 09, czerwiec 2018 Administrator

Dzień Sportu w Czerwoniaku 2018

Tradycją i sposobem na integrację w ZS1 stał się wyjazd do Czerwonego Boru w ramach połączonego Dnia Sportu i Dnia Dziecka.

W ubiegły piątek 8 czerwca  110 uczniów „Czerwoniaka” wsiadło na rowery i pod opieką nauczycieli pokonało trasę Zambrów-Czerwony Bór. Uczniowie , którzy nie czuli się na siłach lub po prostu lubią wygodę (a była ich ponad setka), dotarli na miejsce autobusem. Polana w Czerwonym Borze na kilka godzin stała się areną zawodów sportowych. Uczniowie i nauczyciele dobrze bawili się przy przeciąganiu liny, biegach sztafetowych i rzutach piłką lekarską. Na spragnionych kulinarnych wrażeń czekała natomiast kiełbasa prosto z ogniska i ugotowana grochówka  Dodatkową atrakcją był, dla spragnionych ekstremalnych doznań, park linowy. Każdy, kto go zdobył, otrzymał stosowne nagrody.  .

GALERIA - FACEBOOK