Ubezpieczenia

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Warunki ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2018/2019    

Poniżej, znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje, dotyczące ubezpieczenia NNW uczniów Zespołu Szkół nr1 im. gen. Stefana Roweckiego GROTA w Zambrowie. Proszę uprzejmie o zapoznanie się .

W bieżącym roku decyzją przedstawicieli Rady Rodziców z dnia 25 września 2018 została przyjęta oferta Firmy Inter Risk Viena Insurance Group S.A. którą prezentujemy poniżej

W ramach rozwijania oferty i dostosowywania warunków ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb każdego ucznia , Firma Inter Risk przygotowała dla Państwa trzy zróżnicowane propozycje uzależnione od zakresu i sum ubezpieczenia , a co za tym idzie również składką .

Wszystkie propozycje znajdują się w poniższym linku : https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline Hasło: nccyq

Wariant 1 i 2 jest możliwy tylko do wykupienia indywidualnego przez rodziców , którzy chcą dostosować zakres ubezpieczenia do własnych oczekiwań , za pośrednictwem podanego powyżej linku i dokonać płatności on-line bez angażowania w to Szkoły i wychowawców .

Wariant 3 jest wariantem podstawowym i będzie możliwość wykupienia jego w sposób tradycyjny , wpłacając pieniążki u wychowawców , po zapoznaniu się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia i składając stosowny podpis na liście , jak również indywidualnie za pośrednictwem podanego powyżej linku jak w Wariancie 1 i 2

Przed podjęciem decyzji o wykupieniu ubezpieczenia dla swoich pociech bardzo proszę o zapoznanie się z krótką prezentacją , która pomoże Państwu zapoznać się z tematem ubezpieczeń szkolnych jak również ułatwi podjęcie decyzji : (link do pliku)

W razie problemów z obsługą strony na której znajduję się oferty tu znajdziecie instrukcję użytkownika : (link do pliku)

Zgłaszanie roszczeń z ubezpieczenia NNW :(link do pliku)

 

Pliki do pobrania:

  - Karta Zalet Bezpieczne Dziecko

  - Lista Opłacających 08.2018

  - Oferta Wirtualna

  - Ubezpieczenie EDU PLUS

  - Obowiązek Informacyjny Administratora Danych