Ubezpieczenia

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Warunki ubezpieczenie NNW dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2019/2020 

Poniżej, znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje, dotyczące ubezpieczenia NNW uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zambrowie . Proszę uprzejmie o zapoznanie się .

W bieżącym roku decyzją Rady Rodziców z dnia 18 września 2019 została przyjęta oferta Firmy Inter Risk Viena Insurance Group S.A. którą prezentujemy poniżej

W ramach rozwijania oferty i dostosowywania warunków ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb każdego ucznia , Firma Inter Risk przygotowała dla Państwa trzy  zróżnicowane propozycje uzależnione od zakresu i sum ubezpieczenia , a co za tym idzie również składką .

Wszystkie propozycje znajdują się w poniższym linku : https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline      HASŁO : 88yp6

Po akceptacji oferty przez Radę Rodziców i Pana Dyrektora podeślę link z hasłem do ofert wirtualnych do których dostęp będzie przez bezpośredni link

Wariant 1 jest wariantem podstawowym i będzie możliwość wykupienia jego w sposób tradycyjny , wpłacając pieniążki u wychowawców , po zapoznaniu się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia i składając stosowny podpis na liście

Wariant 2 i 3  jest możliwy tylko do wykupienia indywidualnego przez rodziców , którzy chcą dostosować zakres ubezpieczenia do własnych oczekiwań , za pośrednictwem podanego powyżej linku i dokonać płatności on-line bez angażowania w to Szkoły i wychowawców .

Przed podjęciem decyzji o wykupieniu ubezpieczenia dla swoich pociech bardzo proszę o zapoznanie się z krótką prezentacją , która pomoże Państwu zapoznać się z tematem ubezpieczeń szkolnych jak również ułatwi podjęcie decyzji : Kluczowe informacje o ubezpieczeniu NNW

W razie problemów z obsługą strony na której znajduję się oferty tu znajdziecie instrukcję użytkownika : Aplikacja Edu Online – Prezentacja

Zgłaszanie roszczeń z ubezpieczenia NNW – jak to zrobić ? : Jak zgłosic roszczenie

Materiały do pobrania:

Ogólne warunki ubezpieczeń

RODO

Druk zgłoszenia roszczenia

Lista ubezpieczonych