Pomysł na czytanie

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

„Pomysł na czytanie”

 Organizowany przez bibliotekę szkolną i samorząd uczniowski projekt czytelniczy pt. „Pomysł na czytanie” skierowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły. W październiku i listopadzie każda klasa opracuje i zrealizuje oryginalną propozycję projektu czytelniczego, który będzie miał na celu propagowanie czytelnictwa. Zakres pomysłowości jest nieograniczony. W przedsięwzięciu tym powinni wziąć udział wszyscy uczniowie. Pomysły powinny być tak zaplanowane, by mogły zmobilizować do czytania całą klasę. Zrealizowane pomysły poszczególnych klas będą zaprezentowane na trzech wystawach w czytelni (grudzień, styczeń, luty). Wyróżniający się w tym projekcie uczniowie zostaną nagrodzeni punktami.