Klasy pierwsze w Bieszczadach - X.2018

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: sobota, 06 październik 2018 Administrator

Integracja w Bieszczadach W dniach 01.10 - 05.10.2018 uczniowie klas pierwszych poznawali piękno polskich gór.

W ciągu tych kilku dni doświadczyliśmy wszystkich pór roku, dotknęliśmy chmur, zdobyliśmy najwyższy szczyt polskich Bieszczad - Tarnicę. Mieszkaliśmy w urokliwym Gościncu - "Dębowa Gazdówka" - niedaleko Ustrzyk Dolnych. Chodząc po szlakach zachwycaliśmy się pięknem Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Oprócz tego odwiedziliśmy Biesy i Czady w Cisnej, pokonaliśmy 12km (pod górę) drezynami z Uherców Mineralnych, pływaliśmy statkiem po Zalewie Solińskim, szliśmy ścieżką przyrodniczo-edukacyjną na Bukowe Berdo, odwiedziliśmy zagrodę żubrów w Lutowiskach oraz podziwialiśmy panoramę Bieszczad. Odbył się także wieczór integracyjny, poznaliśmy swoje imiona i pasje. Było fantastycznie, ale krótko. Chcemy tu powrócić!

~ Uczniowie Czerwoniaka z opiekunami

 

LINK DO GALERII