DZIEŃ NAUCZYCIELA W CZERWONIAKU

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: wtorek, 16 październik 2018 B. Pietranik

W dn. 12. października 2018r. z udziałem wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela.

Na uroczystość przybyli ponadto zaproszeni nauczyciele emerytowani ZS nr 1 oraz przedstawiciele władz samorządowych: pan starosta Robert Maciej Rosiak, pan wicestarosta Stanisław Rykaczewski, członek Zarządu Województwa Podlaskiego pan Stefan Krajewski oraz przewodniczący Komisji Oświaty przy Radzie Powiatu pan Wiesław Kaźmierczak. Po złożeniu nauczycielom i wszystkim pracownikom oświaty życzeń, podziękowań oraz wręczeniu nagród za dobre wyniki nauczania i zaangażowanie w pracę odbyła się krótka część artystyczna przygotowana przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pani Wioletty Werpachowskiej, pani Anny Łuniewskiej-Kochańskiej oraz pana Krzysztofa Krajewskiego. Ponadto aktorzy szkolnego teatru ,,Ale sztuka!” przygotowali swoim nauczycielom z okazji ich święta małą niespodziankę w postaci przedstawienia opartego na dramacie M. Gogola pt. „Ożenek”. Premiera spektaklu  przygotowanego pod opieką pani Beaty Pietranik i pani Anny Łuniewskiej-Kochańskiej odbyła się w kameralnym gronie w szkolnej auli. Przedstawienie w całości można obejrzeć na stronie szkoły.

 LINK DO GALERII