Pielgrzymka Maturzystów 2018

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: wtorek, 30 październik 2018 Administrator

Pielgrzymka Maturzystów 2018

Dnia 19-go października br. Maturzyści naszej Szkoły uczestniczyli w Diecezjalnej Łomżyńskiej Pielgrzymce Maturzystów do Narodowego Sanktuarium na Jasnej Górze. Człowiek potrzebuje duchowego wsparcia w życiu. Maturzysta także. I wtedy, gdy wierzy w Boga i wówczas, gdy szuka drogi do niego. Myślę, że pielgrzymka jest jakąś szansą, by taki kontakt nawiązać. Młodzi z naszej Szkoły przyjechali na Jasną Górę, żeby powierzyć wszystkie moje życiowe intencje Matce Bożej, żeby poprosić o wstawiennictwo i opiekę w przyszłości, aby prosić o pomoc w dobrym napisaniu matury, a także żeby Maryja wskazała dalszą drogę życia, bo jeszcze nie wszyscy wiedzą, co chcą dalej studiować i jak znaleźć pomysł na swoje życie, aby je przeżyć pięknie i wartościowo.