Uczniowie „Czerwoniaka” na podium….!

Opublikowano: środa, 07 listopad 2018 Administrator

Uczniowie „Czerwoniaka” na podium….!

W dniu 5 listopada2018 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Zambrowie odbyły się eliminacje powiatowe Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o AIDS/HIV. W eliminacjach brało udział piętnastu uczestników z trzech zambrowskich szkół ponadgimnazjalnych to jest z Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości i Zespołu Szkół Nr 1. Młodzież wykazała się dużą wiedzą na temat przyczyn, objawów i zapobieganiu chorobie AIDS. Komisja po sprawdzeniu kart odpowiedzi wyłoniła trzech laureatów. I i III miejsce przypadło naszym uczniom tj.:

I miejsce Agnieszka Zatoń klasa II b LO

III miejsce Michał Bianelli klasa II b LO

Gratulujemy osiągnięć uczniom naszej szkoły i życzymy sukcesów w eliminacjach wojewódzkich.