„Antymina” – profilaktyka z pasją

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: piątek, 09 listopad 2018 Administrator

 „Antymina” – profilaktyka z pasją

W dniu 13 listopada 2018 r. w godz. od 10.45 -12.24 oraz 12.45 - 14.25 w naszej szkole odbędzie się spotkanie w ramach programu profilaktyki uzależnień  „Antymina” – profilaktyka z pasją.

W czasie spotkania młodzież dowiaduje się o zagrożeniach, jakie niosą za sobą alkohol, narkotyki - w tym dopalacze- oraz inne substancje psychoaktywne. „Antymina” to wiedza podana w sposób atrakcyjny i interesujący dla młodego odbiorcy. Płaszczyzną i narzędziem do kontaktu jest muzyka rap, która bardzo czytelnie i wprost pozwala mówić na trudne tematy. W tym samym dniu o godz. 17.000 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbędzie się koncert Mirosława „Kolah” Kolczyka – profilaktyka i raper, którego pasją jest drugi człowiek.

Zapraszamy