Jak chronić młodzież przed zachowaniami ryzykownymi ?

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: wtorek, 04 grudzień 2018 Administrator

W dniu 29 listopada 2018 r.,  w naszej szkole odbyło się spotkanie rodziców wszystkich 

klas liceum, technikum i branżowej szkoły z panią psycholog Iwoną Dąbrowską pracownikiem Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Zambrowie pod hasłem „ Jak chronić młodzież przed zachowaniami ryzykownymi ?”.

Celem spotkania było przypomnienie i uświadomienie rodzicom jak ważną rolę pełnią w wychowaniu i opiece swoich dzieci. Pani psycholog w bardzo obrazowy sposób  przedstawiła zagrożenia jakie czyhają na młodych ludzi we współczesnym świecie, jakie zachowania można nazwać zachowaniami ryzykownymi, co chroni młodych ludzi przed takimi zachowaniami.Na koniec spotkania Pani Iwona Dąbrowska otrzymała gromkie brawa co było dowodem tego, że spotkanie było potrzebne i pożyteczne.

Dlatego też w imieniu dyrekcji szkoły, jak również nauczycieli i wychowawców bardzo dziękujemy Pani Iwonie Dąbrowskiej za przygotowanie i przedstawienie bardzo ciekawej i  pouczającej prelekcji.