WARSZTATY „PRAWNE ASPEKTY WOLONTARIATU”

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: piątek, 14 grudzień 2018 Administrator

WARSZTATY „PRAWNE ASPEKTY WOLONTARIATU”

  4 grudnia 2018r.,  w naszej szkole, odbyły się warsztaty dotyczące aspektów prawnych wolontariatu. Jest to trudny temat, ponieważ rzadko osoby działające społecznie i chcące pomagać zastanawiają się jakiego rodzaju umowę powinni podpisać ze zleceniodawcą, czy też  jakiego rodzaju  ubezpieczenie powinni wybrać. Często również nie mają świadomości praw i obowiązków ze strony zleceniodawcy. W warsztatach brali udział, w większości, uczniowie klas maturalnych. Dzięki temu otrzymają certyfikat oraz możliwość uzyskania dodatkowych punktów na studiach za  działalność wolontariacką na rzecz środowiska lokalnego .  

Bogusława Wiśniewska

LINK DO GALERII