Czerwoniak na arenach sportowych

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: czwartek, 20 grudzień 2018 Administrator

Czerwoniak na arenach sportowych

Trwają rozgrywki w ramach Mistrzostw Województwa Podlaskiego SPG w grach zespołowych. Występujący w I lidze koszykówki zespół chłopców rozegrał trzy spotkania pokonując drużyny: II LO Łomża 56:42, I LO Bielsk Podlaski 77:30 i ZSR CKP Białystok  20:0 vo. W spotkaniach uczestniczyli następujący uczniowie: Ołdakowski Kacper, Milewski Maciej, Dmochowski Mateusz, Cwalina Patryk, Czartoryski Tomasz, Michalski Jakub, Orłowski Rafał, Krajewski Dawid.

Swoje pierwsze mecze w I lidze koszykówki rozegrały nasze dziewczęta. W pięciu spotkaniach odniosły jedno zwycięstwo. Dalsze mecze drużyna rozegra po feriach zimowych. Zespół występuje w składzie: Kozłowska Emilia, Rybicka Adriana, Choromańska Marlena, Targońska Weronika, Gawkowska Wiktoria, Saniewska Dominika, Markowska Natalia, Godlewska Anna, Baczewska Zuzanna.

Opiekunem obu zespołów jest Piotr Głuszcz.

Ze zmiennym szczęściem rozpoczęli swoje rozgrywki w I lidze chłopcy drużyny futsalu. W pięciu spotkaniach uzyskali następujące rezultaty: 2:0 II LO Łomża, 3:9 ZSBG Białystok, 4:2 ZSE Białystok, 2:3 VI LO Białystok, 5:5 VIII LO Białystok. W meczach uczestniczyli następujący uczniowie: Matejkowski Maciej, Godlewski Michał, Symczuk Karol, Laskowski Szymon, Dębek Maciej, Głębocki Damian, Urbanik Daniel, Jasionek Damian, Rogulski Daniel, Wyszomierski Adam, Kurzyna Eryk, Choiński Krzysztof, Boguszewski Norbert, Zaorski Paweł, Jastrzębski Marcin, Zaręba Michał.

Opiekunem zespołu jest Andrzej Czworkowski.

Występujące w III lidze piłki siatkowej dziewczęta naszej szkoły na trzy rozegrane spotkania odniosły jedno zwycięstwo i doznały dwie porażki. W drużynie występują: Krajewska Milena, Bodzianowska Anita, Ołdakowska Magdalena, Staniszewska Klaudia, Baczewska Zuzanna, Kruk Sara, Kotowski Victoria.

Opiekunem zespołu jest Zbigniew Niewiński.