Konkurs na hasło przewodnie obchodów Światowego Dnia Wiedzy o Autyzmie

Oferta dla gimnazjalistów na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: środa, 20 luty 2019 Administrator

ZAPROSZENIE

Ośrodek Szkolno - Wychowawczy  im.  Świętego Jana Pawła II w Długoborzu, zaprasza do wzięcia udziału młodzież naszej szkoły  w konkursie na hasło przewodnie obchodów Światowego Dnia Wiedzy na temat Autyzmu, które organizowane  jest 04.04.2019 r.

Cele konkursu:

♥  Zachęcanie uczniów i nauczycieli do zainteresowania się tematyką autyzmu.

♥  Propagowanie wiedzy o autyzmie, wzmacnianie empatii i wrażliwości oraz postawy otwartości na innych ludzi.

♥  Kształtowanie tolerancyjnych postaw w stosunku do osób dotkniętych autyzmem.

♥  Nauka wyrażania swoich przemyśleń i odczuć w różny sposób.

♥  Kształtowanie twórczego myślenia i umiejętności wyrażania własnych uczuć i emocji.

♥  Podnoszenie świadomości na temat autyzmu.

Warunki uczestnictwa:

1. Napisanie hasła przybliżającego tematykę autyzmu.

2. Hasło napisane DRUKOWANYMI literami na karcie formatu A3.

3. Praca własna, nigdzie wcześniej nie publikowana.

4. Autor zwycięskiego hasła otrzyma nagrodę rzeczową i dyplom.

5. Najlepsze hasło wykorzystane będzie na plakacie promującym wiedzę o autyzmie podczas Obchodów Światowego Dnia Wiedzy na temat Autyzmu przez SOSW w Długoborzu.

Prace należy składać w pokoju pedagoga  p. 103 do dnia 08.03.2019 r. (piątek).

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, więcej informacji można uzyskać w pokoju pedagoga.