WYCIECZKA DO WARSZAWY

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: poniedziałek, 25 luty 2019 Administrator

20.02.2019 klasa II i IV TŻIUG wyruszyły na targi cukiernicze EXPO SWEET  2019  w Warszawie(http://www.exposweet.pl ).

Ekspozycje były ciekawe, kolorowe, finezyjne.  Zaskoczyły nas te kontrowersyjne i niecodzienne.To kraina lodów, których smaków nie sposób zapamiętać.....i wszystkich można było spróbować !!! ZA DARMO !!!

 Ciastka, ciasteczka, czekoladki, ciepłe pączki a nawet chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym - do degustacji.  Odbył się międzynarodowy konkurs  bajecznych tortów. Spotkaliśmy kuchenne gwiazdy : Karola Okrasę i Kurta Schellera. Był konkurs dla szkół gastronomicznych i cukierniczych w wykonywaniu deserów i ciast na czas. To ciekawe i warte do przeżycia doświadczenie. Na pewno wybierzemy się za rok.

Po Targach Cukierniczych udaliśmy się do interaktywnego Muzeum Powstania Warszawskiego.

Wrażenia są nie do opisania  ........Przewodnik wprowadził nas w świat wojny.....widzieliśmy ją, słyszeliśmy........czuliśmy. Każdy Polak mały i duży powinien to zobaczyć aby docenić i uświadomić sobie jaką cenę zapłaciliśmy za Wolą Polskę.

 

LINK DO GALERII