Przekazanie pojazdów 2019

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: czwartek, 28 luty 2019 Administrator

         W dniu 15.02.2019r. Zespół Szkół nr 1 otrzymał trzy samochody, które zostały przekazane w ramach porozumienia z Komendą Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Otrzymane pojazdy zostały przekazane „na ręce” dyrektora szkoły Sławomira Barana i kierownika kształcenia praktycznego Dariusza Śledziewskiego. Swój wkład w pozyskanie doposażenia mają również nauczyciela przedmiotów zawodowych natomiast pomocą w rozładunku samochodów zajęli się uczniowie klasy III BS kierunku mechanik pojazdów samochodowych.

Pozyskane samochody to:

 Toyota Avensis silnik wysokoprężny 2231 cm3 i mocy 150 KM,

 Opel Vectra silnik benzynowy V6 o mocy 250 KM  i Opel Astra  1.6.

Przekazane samochody w znacznym stopniu wzbogacą bazę dydaktyczną szkoły. Pojazdy te będą wykorzystane do celów szkoleniowych na warsztatach szkolnych w tym do: diagnostyki komputerowej z wykorzystanie czytnika EOBD , naprawy i obsługi samochodów zaawansowanych technologicznie.

Najważniejsze jest ogromne zainteresowanie i zadowolenie naszych uczniów, będą pracować na samochodach młodych rocznikowo a przede wszystkim na pojazdach dużej mocy.

Dyrektor i społeczność szkoły składa serdecznie podziękowania Komendantowi Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

LINK DO GALERII