Technikum Nr 1

Oferta na rok szkolny 2022/2023 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Oferta Technikum Nr 1 na rok szkolny 2022/2023:

Technik informatyk Web Developer

Jeżeli Twoim marzeniem jest praca w doskonale płatnej branży IT w Polsce lub innych krajach UE, koniecznie zastanów się nad klasą I TI technik informatyk – web developer!!!!

Technik Logistyk - efektywne planowanie

Jeśli jesteś przedsiębiorczy, kreatywny, twórczy i chcesz w przyszłości, aby to pracodawcy szukali właśnie Ciebie, zapraszamy do klasy I TL technik logistyk – efektywne planowanie. Jesteśmy szkołą z jedną z najwyższych zdawalności z egzaminu zawodowego w regionie!!!!!

Technik żywienia i usług gastronomicznych – sztuka kulinarna

Jeżeli jesteś przedsiębiorczy, lubisz przygody ze sztuką kulinarną, dbasz o siebie i innych, myślisz o zdrowym odżywianiu - zapraszamy cię do klasy I TŻ technik żywienia i usług gastronomicznych – sztuka kulinarna.

Technik Grafiki i Poligrafii - kreatywność wyobraźni

Jeżeli Twoim marzeniem jest praca w branży związanej z tworzeniem grafiki komputerowej to koniecznie rozważ naukę w I klasie Technikum grafiki i poligrafii cyfrowej

Technik mechanik

Technik mechanik to specjalista posiadający wiedzę i umiejętności z zakresu budowy, zasad działania i projektowania maszyn i urządzeń mechanicznych

Pliki do pobrania:

Kwestionariusz Technikum Nr 1

Regulamin Technikum Nr 1

„Uczniowie dojeżdżający mają możliwość zakwaterowania w Bursie Szkolnej nr  1 w Zambrowie. Wszelkie informacje na ten temat znajdziecie na stronie internetowej https://bursa.powiatzambrowski.com/.”