Technikum Nr 1

Oferta na rok szkolny 2021/2022 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

 Oferta Technikum Nr 1 na rok szkolny 2021/2022:   

 

Technik informatyk Web Developer

Jeżeli Twoim marzeniem jest praca w doskonale płatnej branży IT w Polsce lub innych krajach UE, koniecznie zastanów się nad klasą I TI technik informatyk – web developer!!!!

 

 

Technik Logistyk - efektywne planowanie

Jeśli jesteś przedsiębiorczy, kreatywny, twórczy i chcesz w przyszłości, aby to pracodawcy szukali właśnie Ciebie, zapraszamy do klasy I TL technik logistyk – efektywne planowanie. Jesteśmy szkołą z jedną z najwyższych zdawalności z egzaminu zawodowego w regionie!!!!!

 
  

Technik żywienia i usług gastronomicznych – sztuka kulinarna

Jeżeli jesteś przedsiębiorczy, lubisz przygody ze sztuką kulinarną, dbasz o siebie i innych, myślisz o zdrowym odżywianiu - zapraszamy cię do klasy I TŻ technik żywienia i usług gastronomicznych – sztuka kulinarna.

 
 

Technik przetwórstwa mleczarskiego MILK QUALITY CONTROL

Mleczarstwo jest branżą prężnie działającą i ciągle rozwijającą się na naszym regionalnym rynku, a wysoki poziom techniki i technologii w fabrykach mleka wymaga wykwalifikowanej i profesjonalnej kadry. Dlatego też zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zdobywania kwalifikacji w zawodzie technik przetwórstwa mleczarskiego!!!!

 

Pliki do pobrania:

Kwestionariusz (do edycji)
Regulamin rekrutacji do Technikum

 

 

„Uczniowie dojeżdżający mają możliwość zakwaterowania w Bursie Szkolnej nr  1 w Zambrowie. Wszelkie informacje na ten temat znajdziecie na stronie internetowej https://bursa.powiatzambrowski.com/.”