1B

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: niedziela, 17 marzec 2019 Administrator

Klasa IBLO

Jeśli komputer nie kojarzy Ci się wyłącznie z grami i czatowaniem a chciałbyś poszerzyć swoje umiejętności  informatyczne i wiążesz swoją przyszłość z nowymi technologiami, a przedmioty ścisłe takie jak matematyka i informatyka nie są dla Ciebie wyzwaniem zapraszamy do IBLO.

Przedmioty w zakresie rozszerzonym to: język angielski, matematyka, biologia .

Klasa ta jest przewidziana dla osób, które w przyszłości mają zamiar studiować przedmioty ścisłe, techniczne na uniwersytetach, politechnikach lub innych uczelniach technicznych. Dodatkowo w naszej szkole zyskasz: umiejętności programowania, tworzenia grafiki komputerowej czy programowania drukarki 3d, która jest na wyposażeniu szkoły.