Technikum Spedycyjne 2019 PP

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: poniedziałek, 18 marzec 2019 Administrator

Klasa ITS - Technik spedytor 

Jeśli chcesz w przyszłości zajmować się organizacją transportu lądowego, powietrznego i morskiego. Jesteś dokładny, precyzyjny i uważny a w dziedzinie transportu towarów widzisz swoją przyszłość zapraszamy do klasy ITS Technik spedytor. Spedytor zajmuje się koordynacją i organizacją transportu. Dba, by towary znalazły się w odpowiednim miejscu i we właściwym czasie, dlatego jest to zawód atrakcyjny i poszukiwany.

Przedmioty w zakresie rozszerzonym : geografia

Technik spedytor może pracować w:przedsiębiorstwach transportowych, logistycznych lub spedycyjnych, agencjach obsługi portów morskich i lotniczych, przedsiębiorstwach spedytujących wyprodukowane towary, hurtowniach zaopatrujących placówki handlowe itp.

Dodatkowo w naszej szkole zyskasz: prawo jazdy kat B, uprawnienia na wózki widłowe. Zarobisz pierwsze pieniądze na stażach u pracodawców. Poznasz funkcjonowanie uczelni wyższych podczas zajęć na  wydziałach w ramach projektów unijnych.

 

Uczniowie w trakcie nauki w technikum logistycznym  mają możliwość zdobycia kwalifikacji:

SPL.05. Organizacja transportu oraz obsługa klientów i kontrahentów