Organizacja pracy od 10 kwietnia 2019r. do odwołania.

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: wtorek, 09 kwiecień 2019 SBaran

Organizacja pracy od 10 kwietnia 2019 r.  do odwołania.

W Zespole Szkół  nr 1 od 8 kwietnia trwa strajk nauczycieli. W związku  z zaistniałą sytuacja uczniowie w dniu trwania strajku będą objęci opieką pedagogiczna w formie dostosowanej do liczby uczniów i typu szkołyBędą to zajęcia uwzględniające zainteresowania uczniów i tematy uwzględnione w  podstawie programowej. Uczniowie przychodzą do szkoły zgodnie z obowiązującym planem lekcji. Taka forma zajęć, opieki nad uczniami  będzie trwała do zakończenia strajku.

 

 

Ważne !!!

Wyjazd na zaplanowane zajęcia   40 uczniów  na Politechnikę Białostocką 11 kwietnia 2019 r. odbędzie się zgodnie z planem, wyjazd 7.30 z parkingu przy szkole.

Kursy Gastro Szefa, Carving  (w szkole od godz. 8.30) i wózków widłowych (budynek ZDZ w  Zambrowie od godz. 9.00)  organizowany przez firmy zewnętrzne w ramach projektu „Wykwalifikowany absolwent gwarancją zawodowego sukcesu” rozpoczynają się zgodnie z planem od 13 kwietnia 2019 r. Proszę uczniów o uczestniczenie w szkoleniach.  

Dyrektor mgr inż. Sławomir Baran