Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych w Długoborzu.

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: piątek, 24 maj 2019 D. Śleszyńska

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych w Długoborzu.

Ani deszcz, ani chłód nie przeszkodził  w obchodach IV Powiatowego   Dnia  Godności Osób Niepełnosprawnych, który odbył się w dniu 14 maja 2019 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Jana Pawła II w Długoborzu.

 

Uczniowie  Zespołu Szkół Nr 1 w Zambrowie mieli ogromny zaszczyt uczestniczyć w tych obchodach jako wolontariusze, którzy wsparli swoją pomocą  w przewidzianych licznych atrakcjach  i konkurencjach takich jak: dart , tor przeszkód, statek piracki, kelner, skoki kangurów, rzuty do celu, mądrala, foto budka, wata cukrowa.

Dziękujemy bardzo za zaproszenie na tak piękne święto tolerancji i zrozumienia.