Scrabble in English? Why not?

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: poniedziałek, 10 czerwiec 2019 Administrator

Scrabble in English? Why not?

 6 czerwca 2019r. miała miejsce II edycja szkolnego konkursu Scrabble w języku angielskim. Zadaniem uczestników było ułożenie wyrazów w języku angielskim z wylosowanych liter o odpowiedniej wartości punktowej. Uczniowie musieli wykazać się znajomością słownictwa angielskiego, odpowiednich form gramatycznych, oraz umiejętnością logicznego myślenia i spostrzegawczością. W zawodach wzięli udział uczniowie klas drugich Liceum Ogólnokształcącego i klas trzecich Technikum Informatycznego i Logistycznego. 


Laureatami szkolnego turnieju Scrabble zostali:
I miejsce – Michał Bianelli i Michał Golec kl.II B LO ( 97 pkt.)
II miejsce - Kacper Sierzputowski i Jakub Olszewski kl.III TL (95 pkt.)
III miejsce – Dawid Groszfeld i Rafał Orłowskikl. kl. II A LO (91pkt )

Gratulujemy!


Iwona Grajewska-Partyka

Jerzy Hryńko