Wyjazd integracyjny - Olszynka 2019

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: wtorek, 17 wrzesień 2019 A. Sakowicz

Dnia 16.09.2019 uczniowie klas pierwszych TLp, TL, Ti oraz drugich Ti, TL/TŻ wzięli udział w wyjeździe integracyjnych.

Po godzinie 8:00 ruszyli pod opieką nauczycieli Zespołu Szkół nr 1 do Kompleksu Olszynka k. Piątnicy.

W programie były liczne gry i zabawy zespołowe, tor przeszkód, park linowy i ścianka wspinaczkowa. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją zwinność, pomysłowość , ale także umiejętność współpracy z kolegami i koleżankami.

Po kilku aktywnych godzinach na świeżym powietrzu, uczestnicy nabierali sił jedząc kiełbaski upieczone na ognisku. Można śmiało powiedzieć, że to był wyjątkowy dzień w życiu wszystkich pierwszo- i drugoklasistów.