Zmiany w Samorządzie Uczniowskim

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: środa, 02 październik 2019 K. Krajewski

ZMIANY W SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM 

W dniach 17 i 23 września odbyły się dwa spotkania przewodniczących wszystkich klas uczących się w naszej szkole z nowym opiekunem Samorządu Uczniowskiego – Panem Krzysztofem Krajewskim.

Podczas wspólnych obrad opracowano Plan Pracy SU na rok szkolny 2019/2020 (do wglądu w gablotce obok kawiarenki) oraz wybrano przewodniczących poszczególnych sekcji: kulturalnej – Jakub Michalski (klasa IV TI), plastycznej – Justyna Kołakowska (klasa III TL), informacyjnej – Julia Tyszko (klasa III a LO), akcyjnej – Dawid Baczewski (klasa III TI) i oświatowej – Natalia Żyłowska (klasa III TI).

Przede wszystkim jednak celem tych spotkań było wyłonienie nowego Przewodniczącego SU oraz jego zastępcy. Przewodniczącą, ze 100% poparciem, została uczennica klasy II LO – Wiktoria Chajęcka, a zastępcą uczeń klasy I TI – Alan Boguszewski.

Serdecznie zapraszam do współpracy wszystkich chętnych uczniów i nauczycieli naszej szkoły, a tych, którzy mają ciekawe pomysły dotyczące działalności SU, zachęcam do skorzystania ze „Skrzynki inicjatyw uczniowskich”, która wkrótce pojawi się w szkolnej kawiarence.

Pamiętajcie o tym, że macie wpływ na to, co dzieje się w naszej szkole, a druga część określenia: Samorząd Uczniowski pozwala właśnie Wam na świadome uczestnictwo w życiu „Czerwoniaka”. Wykorzystajcie to!!!!!

Przypominam pierwszaczkom o otrzęsinach, które odbędą się na hali sportowej
4 października na 4 i 5 godzinie lekcyjnej. Liczę, że weźmiecie ze sobą dobry humor i będziecie aktywnie uczestniczyć w zabawie. Czekają na Was atrakcyjne nagrody, więc warto dać z siebie jak najwięcej.

Opiekun SU

Krzysztof Krajewski

fot.Wiktoria Chajęcka