"Silni Razem" w "Trójce"

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: wtorek, 17 grudzień 2019 Administrator

W związku z Międzynarodowym Dniem Wolontariusza, który przypada 5 grudnia,

 zambrowskie Centrum Wolontariatu obchodziło swoje święto 13 grudnia 2019. Przedstawiciele naszego szkolnego klubu „Silni razem” we wtorek, 10 grudnia zostali zaproszeni na I Forum Wolontariatu Szkolnego organizowanego przez Korpus Solidarności Narodowego Instytutu Wolności. Dodatkowo w poniedziałek 16 grudnia, po godzinie 21:00 wzięli udział w audycji radiowej "Klub Trójki" redaktora Dariusza Bugalskiego. Audycja poruszała trudny temat niesienia pomocy innym i towarzyszyło jej dużo pozytywnych emocji. Nasi uczniowie pod opieką Pani Bogusławy Wiśniewskiej i Pana Krzysztofa Boruca opowiedzieli o swojej niejednokrotnie trudnej pracy Wolontariusza.

Z całego serducha gratulujemy sił i chęci do niesienia pomocy innym 

Dziękujemy Pani Bogusi, za udostępnienie zdjęć
PS Audycji możne posłuchać na stronie "Trójki" pod adresem: http://player.polskieradio.pl/…