Walentynki w Czerwoniaku

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: piątek, 07 luty 2020 Administrator

UWAGA!!!!!!!! UWAGA!!!!!!!! UWAGA!!!!!!

Zapraszamy całą społeczność szkoły na Imprezę Walentynkową,

która odbędzie się 14 lutego (piątek). Czekają na Was takie atrakcje, jak Poczta Walentynkowa, Foto – Budka (na przerwach w sali 208) i karaoke (mała sala gimnastyczna), które przygotowują wspólnie nauczyciele języków obcych.

Każdy, kto chce wyrazić swoje uczucie, może wrzucić list do „Skrzynki Walentynkowej”, która będzie wystawiona na I piętrze szkoły, przy bibliotece, od poniedziałku do środy.

Ci z Was, którzy umieszczą swoje zdjęcie na Instagramie i oznaczą je, mogą liczyć na nagrodę w postaci „Niepytki”, która obowiązywać będzie u wybranych nauczycieli.

Zachęcamy wszystkich, aby przyłączyli się do zabawy, zakładając jakiś czerwony element stroju, lub przynosząc „serduszkowe” gadżety, które zwolnią ucznia z odpytania w tym dniu.

Życzymy wiele miłości.