Dzień Matematyki 2020

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: środa, 26 luty 2020 Administrator

Już wkrótce Dzień Matematyki

Zapraszamy na turniej drużynowy, który odbędzie się 13 marca 2020.

Drużyna liczy maksymalnie dwie osoby. Chętnych zapraszamy do zgłaszania swojego udziału najpóźniej do 12 marca u Pani Profesor I. Baranowskiej w sali nr 215.

Nagrodami w konkursie będą dobre oceny z matematyki za aktywność wink

Dzień Matematyki kierowany jest do wszystkich! Nawet tych (a może przede wszystkim), którzy nie lubią matematyki. Rozwiązywanie zadań ma sprawić przyjemność, a nie być kolejnym testem. Zadania nie wymagają wiedzy matematycznej - wystarczy otwarty umysł i chęć do zabawy matematyką.

Dzień Matematyki stworzyliśmy po to, aby dać uczniom trochę odmiany w nauce matematyki.

Udział w grach i zabawach matematycznych ma na celu pokazać jasną stronę tej nauki...

Wszelkie pytania prosimy kierować do organizatorów konkursu: p. I. Baranowskiej i A. Sakowicz