„Cyberświadomi, Cyberbezpieczni” - konkurs

Oferta na rok szkolny 2019/2020 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: poniedziałek, 02 marzec 2020 Administrator

Uwaga konkurs !!!!!

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, Wojewoda Podlaski, Marszałek Województwa Podlaskiego,

Kuratorium Oświaty w Białystoku oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej Delegatura w Białymstoku organizuje konkurs plastyczny na logo wojewódzkiego programu edukacyjno – informacyjnego pn. „Cyberświadomi, Cyberbezpieczni” w zakresie przeciwdziałania cyberzagrożeniom, mowie nienawiści i „Hejtu” internetowego.

Cele:

♦  wzrost świadomości nt. cyberzagrożeń

♦  profilaktyka uzależnień od Internetu i gier komputerowych,

♦  popularyzacja właściwych postaw w Internecie wśród dzieci i młodzieży

♦  umożliwienie rozwoju zainteresowań

TEMATYKA:

Konkurs polega na opracowaniu graficznym logo programu edukacyjno – interwencyjnego pn. „Cyberświadomi, Cyberbezpieczni”, w zakresie przeciwdziałania cyberzagrożeniom, mowie nienawiści i „Hejtu” internetowego.

ADRESACI:

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów z terenu województwa podlaskiego.

TECHNIKA WYKONANIA:

1. Projekt powinien być wykonany z wykorzystaniem grafiki komputerowej

2. Do konkursu jeden uczeń może złożyć tylko jeden projekt.

3. Projekt znaku graficznego ( logo ) powinien nadawać się do różnorodnego wykorzystania: Internet, pisma i ulotki.

4. Praca powinna:

♦  być kreatywna i oryginalna

♦  wzbudzać pozytywne emocje

♦  w swej treści nie może zawierać elementów obraźliwych

♦  może zawierać nazwę programu tj. „Cyberświadomi, Cyberbezpieczni”.

♦  być w formacie *.jpeg,*.pdf oraz *.png

Prace można składać na nośniku danych ( płyta CD/DVD)  do dnia 20 maja 2020 r.  u pani pedagog Doroty Śleszyńskiej p. 103

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.