Szanowni Uczniowie...

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: wtorek, 17 marzec 2020 S. Baran

Szanowni Uczniowie.

              Od 15 marca 2020r. nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 komunikują się z Wami 

przy pomocy  portali społecznościowych, poczty elektronicznej, dziennika elektronicznego  i discordapp.com. Formę komunikacji  z uczniami dobiera nauczyciel uczący.  Obecna przerwa w chodzeniu do szkoły nie oznacza, że nie macie obowiązku uczenia się na odległość.  Apeluję o odbieranie poczty elektronicznej i  kontaktowania się z nauczycielami uczącymi. Wasza praca będzie oceniana i wpłynie na oceny końcowe. Jeżeli macie pytania, proszę kierować je do wychowawców lub dyrektora szkoły. 

             W sprawie linku i instrukcji do  discordapp.com  proszę zwracać się do wychowawców.

  Z poważaniem

Sławomir Baran

 

 

Zdalne lekcje - Propozycje materiałów dydaktycznych i narzędzi