#Zdolniacha z Czerwoniaka

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Logo


#Zdolniacha z Czerwoniaka  „Życie ma sens tylko wtedy, gdy robimy to co kochamy” Melissa Darwood.  

Uczeń klasy 3ALO , człowiek wielu pasji: Rafał Orłowski.

 Kocha muzykę, sport i teatr. Przez katedrę  W-F nazywany „człowiekiem orkiestrą”. Reprezentował szkołę w zawodach sportowych, gdzie razem  z zespołem zdobył  IVm w Mistrzostwach Województwa w piłce koszykowej.

Następnie dał się poznać jako aktor, odtwórca brawurowej kreacji Anuczkina w „Ożenku” M. Gogola oraz Witusia w sztuce G. Zapolskiej „Skiz”. Swoimi występami uświetnił wiele uroczystości szkolnych.  Początkowo nieśmiało akompaniował na gitarze chórowi szkolnemu i swojej koleżance Julce na keyboardzie. Ostatecznie nabrał pewności siebie i w klasie maturalnej zdecydował się na udział w konkursach wokalnych przy własnym akompaniamencie.

Zdobył wiele nagród, uczestniczył w warsztatach wokalnych i rozwijał swoją ostatnią pasję- śpiewanie. Rafał jest tegorocznym absolwentem  Liceum Ogólnokształcącego i udowodnił, że rozwijanie zainteresowań nie koliduje z nauką. 

Życzymy dalszych sukcesów!

Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo