Zdolniacha z Czerwoniaka - Krystian Czarnecki

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Logo

 

Krystian Czarnecki to uczeń klasy III Technikum Informatycznego, którego pasją jest aktorstwo.

„Zaraził” się nią od koleżanki, która zachęciła go, aby zapisał się na zajęcia Teatru Młodego Aktora, działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie. Debiut sceniczny Krystiana to rok 2017 i rola Piszczyka w „Wiśniowym sadzie”, ale tą, którą lubi najbardziej, jest Marek z przedstawienia „Intryżka”, reżyserowanego przez Patryka Bołtryka (absolwenta naszej szkoły), gdyż przygotowując się do niej musiał >zmienić swoją postawę, sposób w który akcentuję słowa oraz mocno zmienić swój charakter ze wstydliwego nastolatka w tzw. „gwiazdę Hollywood”>. Pierwszą główną rolę zagrał w spektaklu „Pierwsza lepsza”, gdzie wcielił się w postać Alfreda, kawalera szukającego narzeczonej w parku. Krystiana można było również zobaczyć w takich spektaklach, jak „Moralności pani Dulskiej”, „Z jakim się wydajesz, takim się stajesz”,  „Noc świętojańska” oraz „Sen nocy letniej”. Nie można również zapomnieć o Tolu, w którego wcielał się w sztuce „Skiz”, przygotowanej przez Panie Iwonę Grajewską-Partykę i Beatę Pietranik. Jak sam mówi: „Kiedyś myślałem nad próbą dostania się na PWST w Krakowie, lecz od tamtej pory trochę zmieniły się moje plany. Na pewno nie chciałbym porzucać swojej pasji i mam nadzieję, że w przyszłości wcielę się w więcej ról”.