Samorząd Uczniowski w Zespole Szkół nr 1

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: czwartek, 04 czerwiec 2020 Administrator

Samorząd Uczniowski w Zespole Szkół nr 1

Jesteś kreatywny? Masz pasję, którą chciałbyś rozwijać? Przez głowę przechodzi Ci wiele pomysłów, ale nie masz jak ich zrealizować? Chcesz działać na rzecz społeczności, której jesteś częścią?

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco choć na jedno z tych pytań, to z radością przywitamy Cię wśród nas.

Pamiętaj, że Samorząd Uczniowski to ważny organ szkoły, który daje uczniom realną możliwość uczestniczenia w jej życiu. Działalność w nim może być lekcją demokracji, samorządności, a obszar jego działania jest właściwie nieograniczony.

Tylko u nas będziesz mógł:

- wziąć udział w wielu akcjach (np. „Sprzątania świata”, „Twoja krew ratuje życie”, „Góra grosza”, „Ekophone”),

- zostać Świętym Mikołajem lub Śnieżynką,

- podzielić się swymi uczuciami w Dniu świętego Walentego,

- skosztować „Andrzejkowych smakołyków”,

- tworzyć szkolny ceremoniał, dzięki udziałowi w uroczystościach i apelach,

- przegonić zimę podczas „Hawaii Day”,

- podzielić się z innymi swoimi pomysłami,

- skorzystać z dnia wolnego od pytania dzięki „Szczęśliwemu numerkowi”,

- odetchnąć od zgiełku na szkolnych korytarzach w przyjaznej atmosferze „Kanciapy”.

Oczywiście to nie wszystkie atrakcje, jakie oferuje nasz Samorząd Uczniowski.

Jeżeli chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się w szkole, do której uczęszczasz – zapraszamy do „Czerwoniaka”. Pomożemy Ci w realizacji Twoich pasji i szalonych pomysłów.

SU w Zespole Szkól nr 1.