#ZdolniachazCzerwoniaka - Łukasz Alejnikow

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Logo

#ZdolniachazCzerwoniaka Dziś przedstawimy Wam kolejną sylwetkę ucznia, który zasługuje na tytuł „Zdolniacha z Czerwoniaka”. Uczeń sympatyczny, miły, chętny do pomocy, wprost „gentleman”. Łukasz Alejnikow, przedstawiciel klasy IV Technikum Logistycznego godzinami mógłby opowiadać o swojej pasji - motoryzacji.

Jak sam twierdzi, wybór kierunku logistycznego był o tyle trafny, iż uczył się tego, co lubił. Przełożyło się to na Jego wielki sukces, bowiem Łukasz został finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej oraz zdobył indeks na Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Jest to wielkie osiągnięcie, zwłaszcza kiedy uświadomimy sobie, że osiągnął to wszystko jako pierwszy uczeń w tym kierunku kształcenia w Zambrowie i pokonał ok 4500 konkurentów ze szkół z całej Polski. Teraz już „tylko” zdać maturę i pakować się do Gdańska, aby zdobyć wyższe wykształcenie. Powodzenia Łukasz!
„Życie ma sens tylko wtedy, gdy robimy to, co kochamy” Melissa Darwood.