„Podróżować, podróżować jest bosko!”

Oferta na rok szkolny 2020/2021 - kliknij TUTAJ. Zapraszamy do "Czerwoniaka" !

Opublikowano: czwartek, 18 czerwiec 2020 Administrator

„Podróżować, podróżować jest bosko!”. Nasi uczniowie wraz z opiekunami chętnie eksplorują najciekawsze zakątki, nie tylko w naszego pięknego kraju, ale również zagraniczne. 

Zawsze zapamiętujemy więcej, gdy doświadczamy czegoś na żywo. Seria dat i wydarzeń z podręcznika nigdy nie utkwi w pamięci na tak długo, jak stanie się to, gdy znajdziemy się w opisywanym miejscu w rzeczywistości. A może nawet nic nie kształci tak jak podróże? Dzięki podróżom cały czas stykamy się z czymś zupełnie nowym. Od owoców przez organizacje transportu publicznego po sposoby wyciągania kasy od turystów. Zazwyczaj co kraj, to zmienia się praktycznie wszystko. Im więcej nowych rzeczy się poznaje, tym… jeszcze więcej chce się poznać. Ciekawość niesamowicie pobudza!